Párty stany pro různé příležitosti

Chystáte se na pořádání firemního večírku, rodinné oslavy či jiné významné akce, která si žádá patřičné zázemí? Potom využijte našeho pronájmu velkých párty stanů, jež vám předkládáme v různých typových variantách. Zvolte pro konání těchto událostí kvalitní zastřešení a připravte se na nepříznivé počasí nebo naopak příliš slunečné dny. Naše párty stany disponují kvalitní hliníkovou konstrukcí. Prostřednictvím párty stanů jsme schopni zajistit zastřešenou plochu o velikosti až 2500 m2, čímž můžete připravit zázemí až pro stovky lidí. Chcete-li, aby se vaše plánovaná oslava opravdu vydařila a nebyla narušena žádnými nežádoucími vlivy, pronajměte si párty stany odpovídajících rozměrů, které budou šité na míru právě vaší akci. Celoplošně zastřešené konstrukce, u nichž lze zvolit dostatek otevřených ploch pro proudění čerstvého vzduchu. Rauty, uzavřená společnost, večírky či jiné události mohou být zastřeny do posledního detailu, a to doslova.

Segmenty, které nabízíme jsou: 10 x 5 m a jejich násobky (5 x 10 m, 10 x 10 m, 15 x 10 m, 20 x 10 m, …. atd.), dále také segmenty: 8 x 4 m a jejich násobky (8 x 4 m, 8 x 8 m, 12 x 8 m, 16 x 8 m, …. atd.)

Párty stany Vám pomohou vyřešit zastřešení, ať už pořádáte např. pivní slavnosti, gulášfest, festival, či jakoukoli jinou společenskou akci. Potřebujete stan na svatbu? Připravíme jedinečné prostředí. Neváhejte nás kontakovat.

V rámci bohatého příslušenství, pro Vás máme mj. podlahové desky – replast, což je komfortní podlaha do stanu, před koncertní pódia, dále také dřevěné podlahy do stanu, koberce, …

Pagody

 

 

 

 

 

 

 

Pronajímáme také pagody, které jsou vhodné jako svatební či reprezentativní stany pro firmy. Rozměr pagody je 5 x 5 m. Je velmi žádanou formou stanu díky luxusnímu vzhledu.

Nůžkové stany

V nabídce máme rovněž profi nůžkové stany, od rozměru 3 x 3 m, 4 x 4 m, 6 x 4 m až 8 x 4 m. Ty nabízíme jako příslušenství k velkým pártystanům.

V případě zájmu o pronájem párty stanů nás neváhejte kontaktovat KONTAKTUJTE NÁS